Podmínky dodání zboží

Výroba a dodání zboží

Jsme výrobci veškerého nábytku nabízeného v internetovém obchodě www.zahradni-nabytek-dolan.cz. Abychom byli schopni dodržet vysokou kvalitu našich výrobků, není možné provédět doručení ihned, ale snažíme se nábytek dodávat v co nejkratší možné době. Doba dodání je závislá na více faktorech, ale obvykle tvrá nanejvíš jeden měsíc. Vše závisí na tom, jaký budete požadovat nátěr, zda budete chtít rozměry nábytku upravit na míru, nebo zda budete žádat nějaké jiné individuální úpravy.

Na konrétních parametrech se vždy po objednání telefonicky domlouváme se zákazníkem, tak aby nábytek vyhovoval jeho potřebám.

Nábytek natíráme standardně třemi vrstvami lazury Johnstones, můžete si však vyžádat nátěr jakoukoli jinou barvou dostupnou na trhu, tak aby nábytek barevně ladil s Vaší pergolou. Je možné nábytek dodat i nenatřený, v tomto případě však nemůžeme ručit za kvalitu nátěru, ani jeho odolnost proti povětrnostním vlivům.

Dřevo je přírodní materiál a jeho kazy a vytékání pryskyřice je jeho přirozenou vlastností. Ač se snažíme o výběr kvalitního materiálu ze zimní těžby, všechny vady není možné z materiálu odstranit. Vytékání smůly můžete z nábytku odstranit pomocí hadříku namočeného do technického lihu.

Ač je náš nábytek velmi odolný, pokud Váš nábytek bude v budoucnu používáním poškozen, je možné dokoupit i jednotlivé díly nábytku. Můžete se s námí domluvit i na zbroušení, ošetření nábytku další vrstvou nátěru, či na výměně poškozeného dílu.

Dále doporučujeme provádět péči o nábytek, o které se můžete dočíst zde:

Doprava zboží

Zboží si můžete buď vyzvednout zdarma přímo u nás v truhlárně, nebo si jej můžete nechat doručit. Dopravu zajišťujeme naší vlastní dodávkou a ručíme za dodání nepoškozeného nábytku. Můžete se domluvit i na jiném dodání některým z dopravců, to ale nedoporučujeme právě z důvodů častého poškození nábyktu.

Účtujeme částku 5 Kč/km, je-li to možné, celkovou cenu dopravy rozpočítáváme mezi více zákazníků, aby se cena dopravy snížila. S informacemi o konkrétním doručení a celkové ceně objednávky včetně dopravného Vás kontaktuje náš řidič.

Nábytek převážíme obvykle rozložený a na místě provádíme monáž, která je zahrnuta v ceně výrobku. Jen ve výjimečných případech dodáváme nábytek složený. V případě, že si budete chtít vyzvednout zboží u nás ve výrobně, můžete si zvolit zda chcete převzít nábytek složený, nebo rozložený na díly a montáž si provedete samy.