Truhlice

Nový produkt

Úložný prostor pro odkládání věcí. 

Více informací

6 950,00 Kč s DPH

Více informací

Produkt: Dřevěná truhla, úložný prostor. Do truhlice můžete naskládat věci potřebné ke grilování, box s pitím a podobně. Vhodné pro použití  do zastřešených prostorů. Je také možné upravit víko truhlice tak, aby truhlice mohla být umístěna i pod širým nebem. Na přání můžeme instalovat jiný zavírací mechanismus (panty apod.) či petlici se zámkem. Vhodné pro skladování polstrů na nábytek, ze stran do truhlice může proudit vzduch.

Materiál: Vyspravený obroušený smrkový nebo borový masiv s profilem 33x95 mm. Na dně je umístěna sololitová deska.

Nátěr:

Nátěr dřeva: 2x silnovrstvá nebo tenkovrstvá lazura John's tones nebo Tikkurila (dle umístění nábytku), barva dle výběru (uveďte do poznámky při dokončení obejdnávky).

Nátěr kovové konstrukce: 2x vrstva nátěru Alkyton, na obrázcích v odstínu "kladívková měděná" (jiné barvy viz. vzorník barev Alkyton), na přání zákazníka je možno za poplatek povrchově upravit žárovým zinkem.

Rozměry:

  • Výška: 70 cm
  • Šířka: 130 cm
  • Délka: 60 cm

Rozměry je možno na přání zákazníka upravit, Vaše požadavky napište do poznámky při dokončení objednávky. Doporučujeme nás však předem kontaktovat telefonicky, zda je úprava technicky proveditelná.